Prenses Model Gelinlik Modelleri

Her bayanın hayali olan ve giyildiği zaman da en iyisi olması istenen gelinlikler özellikle yaz yaklaşıyorken daha fazla ilgi görmeye başladı. Bu senenin en çok tercih edilen gelinlik modeli şüphesiz prenses model gelinlik modelleridir. Tercih edilmesini sağlayan etkenlerden biri en özel günlerinde prenses gibi görünmek isteyen bayanları kabarık eteği sayesinde prensesler gibi göstermesidir.

Gelinlikten Sonraki Adım: Saç Modeli Seçimi

Gelinliğiniz yeterince kabarık bir eteğe sahip olduğundan gereken ilgiyi çekecektir. Bu durumda saçlarınızı salık bırakmayı tercih etmemelisiniz.  Sade topuzlar gelinliğiniz ile olan kombinasyonu tamamlayacaktır. Ve sizde olması gereken gibi çok şık gözükeceksiniz. Makyaj konusunda hafif makyaj düşünmelisiniz. Vurguyu dudaklara yapmak iyi bir fikir olacaktır.

1

Gelin Saçı Aksesuarları

Saç modelinizin seçimi bittikten sonra düşünülmesi gereken bir nokta daha vardır. O da seçtiğiniz saç modelinize uygun bir de saç aksesuarı seçmektir. Ama saç aksesuarı seçimi de düğününüzün olacağı mekâna göre seçilmelidir. Saçınızın modelini de dikkate alarak belki küçük bir taç tercih edebilirsiniz.

Duvak Seçimi

Prenses gelinlik modelinde kullanabileceğiniz birçok duvak modeli var. Bunlardan biri parmak ucu duvaktır. Bu duvak modeli gelinin kolları iki yana sarkarken tam parmak ucunda biter. Genellikle uzun gelinlikler de kullanılır ki bu nedenle prenses model gelinliğe çok uygundur. Gelinliğin sadeliğine göre duvak danteller, işlemeler ve çiçekler ile süsleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir