Pullu Etek Modelleri

Pullu etekler çağımızın her zaman var olan eteği ve kombin önerisi olarak her şekilde gözler önünde olacaktır. Pullu yani payetli etekler yanlış ellere geçtiğin de tam bir moda faciası olabiliyor. Bunun haricin de ise doğru ellerde işlenmeyi bekleyen bir altın madeni kadar değerlenebiliyor da. Örneğin; eliniz de bulunan pullu eteğin üzerine yine pullu ve ya şaşalı tarzda bir şey giyilirse bu facia olabiliyor.

Pullu Etek Modellerin de Püf Noktalar

Eğer eliniz de bulunan bir pullu eteği yukarda söylenen gibi pullu, abartılı ve ya ‘ Ben buradayım.’ diyen parçalarla kesinlikle kullanılmamalı. Bunu aksine pullu etekleri onun tam zıttı olan sade tek renk gözleri yormayan bluzlarla ve parçalarla giyerek gayet hoş kombinler ortaya çıkabilir.

Elinizde Olması Gereken Pullu Etek Modelleri

Eliniz de olması gereken pullu etek modeli tercihen siyah olmalıdır. Çünkü siyah renk her renge uyum sağlayıp, şık bir görünüm elde edebiliyor. Aynı zamanda giyen bayana asillikte katmıyor değil. Örneğin kombin olarak düşünüldüğünde; siyah pullu eteği dışarı çıkarken ve ya bir arkadaşın doğum günü partisine giderken giyilmek isteniyor. O zaman yapılması gereken siyah renkle uyumlu olan koyu gri bir tişört sayesinde kombinin büyük bir ölçüsü bitmiş oluyor. Bileğe gümüş rengi bilezikler, parmağa ise yine siyah tonlarında takılacak yüzükler sayesinde takı sorunu da çözülüyor. Ayakkabı olarak ise kalın topuklu önü açık bootie tarzı ayakkabılarla kombin tamamlanmış oluyor. Böylece hem çok uğraşılmadan, çok özenilmiş gibi olmadan tüm gözler kombininize ve tabi ki giyen kişiye dönecektir. Altın sarı rengi pullu etek belki de tek başına bakıldığında biraz abes dursa da yapılacak olan salaş beyaz bir tişörtle kombin etmek. Bu kombin hem rahatlığa, hem de şıklığa hitap etmiş olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir