Rihanna Saç Modelleri

Rihanna Yarı Kazıtılmış Saç

 

Günümüzün moda ikonlarından Rihanna tarzıyla olduğu kadar saç modelleriyle de fark yaratıyor.

 

Rihanna hairstyle

 

Orantılı yüz hatlarına ve gergin bir cilde sahip olduğu için Rihanna’nın farklı saç modellerini denemek için karar vermesi zor olmuyor.

 

Rihanna Siyah Kısa Saç

 

Rihanna’nın bu kadar çılgın saç modellerinde güzelliği yakalamasında ki sırrı araştırırken gözüme saç modellerinde genellikle perçemi uzun bırakması çarpıyor.

 

Rihanna short hair

 

Genelde pixie saç modellerini tercih eden Rihanna makyaj seçimini de genellikle saç modeli ve saç rengine göre yaparak muhteşem bir uyum yakalıyor.

 

Rihanna Sarı Saç Stili

 

Yoğun ruj kullanmak için dudaklarınız Rihanna’nın ki kadar uygun değilse yoğun göz makyajı yapmanız da aynı faydayı sağlayacaktır.

 

Rihanna Kısa Saç Stili

 

Rihanna saçlarını kısa kestirdiğinde ya dudaklarının gözde olmasını sağlayacak ruj kullanıyor ya da göz makyajını daha yoğun yapıyor. Dudaklarını pastel renkte ruj uyguladığında, saç rengine göre gözlerine renkli far da kullanabiliyor.

 

Rihanna Kırmızı Saç

 

Rihanna tam bir moda ikonu kırmızı saçları ve yoğun kırmızı ruju hem seksi hem de sert görünmesini sağlamış.

 

Populer saç Modeli

 

 

Rihanna kısa kestirdiği saçlarında kullandığı mor renkte saç boyası ve gözlerine yaptırdığı buğulu makyaj onu bambaşka bir tarza bürümüş daha sempatik görünmesini sağlamış.

 

Hairstyle

 

 

Siyah saç ve kırmızı ruj dendiğinde aklıma gelen ilk isim Rihanna oluyor. Sizde Rihanna gibi dolgun dudaklara sahipseniz kırmızı ruj kullanmaktan vazgeçmemelisiniz.

 

Rihannanın saç Modelleri

 

 

Saçımızın bir kısmını kazıtsak kaçımız bu kadar feminen bir görünüme sahip oluruz bilmiyorum. Bu saç modelini denemek istiyorsanız photoshop ile size yakışıp yakışmayacağına bir göz atmanızı tavsiye ederim.

 

Rihanna2

 

 

Bu saç modeli size yakıştığı taktirde normalde denediğiniz ve beğenmediğiniz bir saç modeli bile çok farklı görünmenizi sağlar.

 

Rihanna

 

 

Jay-Z ile tanıştıktan sonra hayatı bir anda değişen ve Def Jam şirketiyle uzun süreli anlaşma imzalayan Rihanna’nın bu kadar tarz sahibi olmasını Jay-Z ‘ye bağlamadan yapamıyorum.

 

Rihanna Uzun Saç Modeli

 

 

Rihanna’ya şuana kadar yakıştırmadığım tek saç modeli bu çünkü saçlarını ortadan ikiye ayırması yüz hatlarına gitmemiş ve alnı açık olduğu için hoş bir görüntü oluşmuyor.

 

Rihanna Sarı Saç

 

 

Sarı saç esmerlere yakışmaz derler bide bunun bir yalan olduğunu en güzel Rihanna gösteriyor sanırım. 🙂 Ten rengine uygun sarının doğru bir tonu seçildiğinde muhteşem olmak kaçınılmaz oluyor.

 

Rihanna küt Saç

 

 

Alnı geniş olduğundan dolayı kakülün ne kadar çok yakıştığını söylememe gerek yok sanırım.

 

Rihanna Hair Models

 

 

Rihanna ‘nın saçlarının en son hali bu ki saç modelleri içinde en çok beğendiğim de bu farklı saç modellerini denemeye devam eden Rihanna gün geçtikçe daha da gzel saç modellerini bulmaya devam ediyor.

 

Rihanna hair 2013

 

 

 

One thought on “Rihanna Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir