Salaş Hırka Kombinleri

Hem Salaş Olup Hem Şık Olmak
2014 sonbahar-kış koleksiyonunda, modası hiç eskimeyen salaş hırkalar tekrar göze çarpıyor. Günlük kullanımda size rahatlığı ve şıklığı aynı anda sunuyor. Salaş bol hırka modelleri, asimetrik kesim hırka modelleri, uzun hırka modelleri ve örgü hırka modelleri en çok öne çıkan 2014 hırka modelleri arasında yer alıyor.
Salaş hırkalar ile doğru kombin yapıldığında, mükemmel bir şıklık elde edilebilir. Herkesin gözü üzerinizde olacak. Peki, salaş hırkaları hangi parçalarla kullanmanız doğru olacaktır?


Şıklığın En Önemli Parçası; Salaş Hırkalar
– Nötr renkler üzerine, canlı renkte salaş bir hırka giymeniz hem hırkanızı odak noktası yapacak hem de sizi şık gösterecektir.
– Salaş hırkalar,dar pantolon ya da taytlar üzerine giyildiğinde hoş bir görüntü elde edilir.Pantolonunuz da bol bir model olursa,şıklıktan uzaklaşabilir,karmaşık bir görüntüyle karşı karşıya kalabilirsiniz.
– Salaş hırkanızı,hırkanın üzerine takacağınız çarpıcı kemerlerle kombinleyebilir,trend bir duruş sergiyelebilirsiniz. Özellikle biçimsiz olduğunu düşündüğünüz hırkaların üzerine kemer -takarak daha düzgün ve feminen bir görüntü elde edebilirsiniz.
– Kışın kat kat giyinmekten hoşlanıyorsanız, salaş hırkalar bu tarz için biçilmiş kaftandır. Özellikle kısa ceketlerin, deri montların içine giydiğiniz uzun hırkalarla “layering” tarzına uyum sağlayabilirsiniz.
– Uzun salaş hırkalarınızı,kısa şortlarla da kombinleyebilirsiniz.
– Straplez elbiselerinizin üzerine giyeceğiniz salaş hırkalarınızla,elbisenizi günün her saatine uygun hale getirebilirsiniz.
– Salaş hırkalar,boynunuza takacağınız yakın bir tonda şal ile çok hoş durabilir.
– Renkleri birbirine karıştırabilirsiniz. Renk uyumu olmayan bir kombin için kot pantolon tercih etmelisiniz. Üzerine ise tişört ve hırka kullanabilirsiniz. Salaş hırkalarla zincir kolyelerin müthiş göründüğünü de söyleyelim.
Salaş Hırkalar Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?
Salaş hırkalarla,vücut kusurlarını ve fazla kiloları örtmede en büyük yardımcıdır.Ayrıca rahat bir giyimden yana olanların,kıyafet dolaplarının baş parçasıdır.Montun çok kalın kaçacağı ve sadece bluzla da dışarı çıkamayacağınız serin havalarda,üzerinize alacağınız salaş bir hırka en pratik çözüm olacaktır.Pratik olmasının yanında,trend bir görünüm de sağlar.Salaş hırkaların kolay kombine edilebilmesi de,bu denli tercih edilmesinin başlıca nedeni. Yaz-kış giydiğimiz,kat kat giyinmenin olmazsa olmazlarından bu parça ,çoğu zaman kurtarıcı bir giysi görevi görüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir