Sarı Kapri Nasıl Kombinlenir?

2015 İlkbahar ve yaz aylarında moda olan, her türlü giysi ve aksesuarda kullanılan sarı renk, yaz aylarının vazgeçilmez giysisi kaprilere de yansımıştır. Beyaz, siyah, sarı, lacivert renkteki penye bluz ve gömlekler ile kombinlenerek kullanılan sarı kaprilerin; keten, kot ve penye kumaşlardan çeşitleri mevcuttur. Birlikte kullanılan giysi ve aksesuarlar, gidilen ortama göre belirlenmektedir.

 Sarı Keten Kapri Nasıl Kombinlenir?

Üstüne giyilen yazlık beyaz gömlekler ve kot ceketler ile şık bir kombin oluşturacaktır. Akşam gezmeleri için, altına stiletto ve babet tarzı ayakkabılar giyilerek, büyük bol cepli, sırt çantaları ile birlikte kullanılmaktadır. Sarı keten kapriler, spor modellerde ise; askılı, kısa kollu penyeler ve keten düz ayakkabılar ile günlük bir kombin oluşturacaktır.

46959

Sarı Kot Kapri Nasıl Kombinlenir?

Düz veya desenli kot kumaşlardan üretilen sarı kapriler üzerine gömlek ve penye giyilerek kombinlenmektedir. Altı düz veya katlamalı modellerdeki bu kapriler, yine sarı veya sarı ile uyum sağlayan, beyaz, siyah, koyu yeşil renk spor bluzlar ile kullanılmaktadır. Desenli kapriler ise kumaştaki yoğun olan renklerde gömlek ve penyeler ile uyum sağlayacaktır.

Sarı Penye Kapri Nasıl Kombinlenir?

Sporcuların veya spor giyim tarzı sevenlerin kullandığı sarı penye kapriler; geniş, lastikli ve bol cepli modellerde olabilir. Üstüne giyilen spor modellerdeki penye tshirtler ve spor ayakkabıları ile şık ve rahat bir giysi olacaktır. Yaz aylarında bayanların rahat kullandığı açık gösterişli terlikler ile de kullanılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir