Serenay Sarıkaya Giyim Tarzı 2016

Son zamanlarda ünlü bir kot markasının reklamlarında kendini gösteren Sarıkaya, aldığı birçok rolde başarısıyla, şıklığıyla dikkat çeken ünlü bir oyuncudur. Serenay Sarıkaya, 2010 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında 3.’lük derecesi alarak dikkat çekmeyi başarmıştır. Düzgün fiziği ve başarılı tercihleriyle bir anlamda ikoncan olmayı başarmıştır.

Günlük Giyim Tarzı

Serenay Sarıkaya, günlük giyim tarzında sıklıkla spor giysileri tercih ederek rahatlığa önem verdiği mesajını veriyor. Özellikle bu sezon çok moda olan yırtık pantolonları Sarıkaya’da sık sık tercih ediyor. Yaz aylarında pantolondan ziyade şort tercih eden güzel oyuncu şortlarını ve pantolonlarını bos bol tişörtlerle kombinlemeyi tercih ediyor. Sık sık salaş kıyafetler tercih eden Sarıkaya, zaman zaman tercih ettiği stiletto ayakkabılarla spor giyimle şıklığı bir araya getiriyor.

Serenay-Sarıkaya-Stilleri-2014

Özel Günlerde Giyim Tarzı

Serenay Sarıkaya, günlük giyimdeki salaş şıklığını, özel davetlerde pek tercih etmiyor. Özel davetlerde şık olmayı başaran Sarıkaya’nın bu tür davetlerde tercihi daha derli toplu kıyafetlerden yana. Dekolte elbiseleri çok seven ve kendisine de yakıştıran güzel oyuncu, genellikle uzun ve zarif abiyeler tercih ediyor. Böylece oldukça asil görünebilen başarılı oyuncu, renk olarak bordo, siyah, mor gibi pastel tonları daha sık kullanıyor. Sarıkaya, gerek günlük giyiminde gerekse özel davetlerde saç ve makyaj konusunda sadelikten yana. Kendisi sıklıkla atkuyruğu saç modelleri ve siyah göz makyajlarını tercih ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir