Sevgililer Günü Kombin Önerileri

Sevgililer günü yaklaştıkça bayanların düşüncelerini “ne giyeceğim” sorusu daha çok meşgul etmeye başlıyor. Sevgililer gününde bayanlar her şeyin muhteşem olmasını diler. Güzel bir akşam yemeği, romantik bir dans, özenle seçilmiş bir hediye ve sevgililer gününe dair anlatılacak binlerce anı ile o günü noktalamayı hayal ederler. Her ayrıntıyı ince ince hesaplayan bayanlar için sevgililer günü kıyafeti de bir o kadar önemlidir.

dd ddd

Sevgililer Günü Kombin Önerileri

14 Şubat denilince ilk akla gelen romantizmdir. Sevgililer gününde her yer kalplerle, ışıklarla, romantizm kokan objelerle doludur. Sizde ister gece isterseniz gündüz plan yapın, kıyafet kombinizde romantizmin etkilerini yansıtmayı unutmayın. Maskülen bir tarza sahip olsanız bile o güne özel feminen görünmeye dikkat etmelisiniz. Çarpıcı parçalar seçmeli ve göz doldurmalısınız. Pantolonun rahatlığını bir yana bırakıp sevgililer günü için etek veya elbise giymeniz en doğru tercih olacaktır. Renk olarak ise aşkın ve tutkunun simgesi olan kırmızı, en doğru karar! Fakat ten renginize kırmızıyı yakıştırmıyorsanız siyah, pembe, gece mavisi veya zümrüt yeşilini de tercih edebilirsiniz.

Tek parça elbise rahatlığını sevgililer gününde kullanabilirsiniz. Vücut tipinize doğru seçilmiş, tek renk kırmızı bir elbise ve siyah ayakkabılar ile kısa sürede muhteşem bir görüntüye kavuşursunuz. Kısa elbiselerde uzun bir palto ile giyerek gizemlilik sağlayabilir hem de şubat ayının soğuk havasından korunmuş olursunuz.

Eğer ilişkinizin başlarındaysanız ve siz çok özenmiş gibi görünmek istemiyorsanız yine tek parça siyah elbise ile göz alıcı bir görünüm kazanabilirsiniz. O gün kıyafetinize uygun ışıltılı aksesuarlar kullanmayı unutmayın!

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir