Şifon Gömlekler Nasıl Kombinlenir?

Şifon Gömlekler Nasıl Kombinlenir?

Bayan gardıroplarının vazgeçilmez parçası olan şifon gömlekler, 2015 modasında da sıklıkla tercih edilmeye ve dikkat çekmeye devam etmektedir. Bol kesim ve dar kesim olmak üzere iki farklı türü olan şifon gömlekler, hem rahat olması hem de şık görüntüsü ile tercih edilmektedir. Oldukça şık olan bu gömlekler, bol aksesuar kullanımına da müsaittir.

Şifon bluz ve etek kombini

Özellikle birbirinden farklı renklerin bir arada kullanıldığı bol kesimli şifon gömlekler, tek başına kullanıldığında bile oldukça şık ve hoş bir görüntü meydana getirmektedir. Şıklığıyla göz dolduran bu tür şifon gömlekleri, tek renk, tamamıyla sade bir mini etekle kullanarak şifon bluzu göz önünde tutarak kombinlemek gerekmektedir. Bu kombini tamamlamak için boyuna ve bileğe renk uyumu olan aksesuarlar kullanılmalı ve ayakkabı çanta uyumu ile kombin oldukça şık bir biçimde tamamlanmalıdır.

10

Şifon bluz ve deri pantolon kombini

Özellikle renkli deri pantolon giymeyi seven ve asi bir tarza sahip olan bayanlarda, şifon gömlek ve renkli deri pantolonlar bir arada tercih edilerek şık bir görüntü oluşturulabilmektedir. Renkli deri pantolonların üzerine tercih edilecek asimetrik kesim açık tonlarda bir şifon bluz, bayanlar arasında farklı bir tarza ve görüntüye sahip olmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olarak gardıroplarda yerini alacaktır. Ayakkabı ve çanta uyumu bu kombinlerde oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir