Şık Sandalet Modelleri ve Kombinleri

Şık Sandalet Modelleri ve Kombinleri

Baharın gelişi ve havaların ısınmasıyla, sandaletler kıyafetlerde çok kullanılmaya başlandı. Rahat ve şık olmak için, sandaletten daha iyi bir seçim düşünülemez desek yeridir.

Topuksuz Sandaletler

  • Düz bir taban üzerine, güderi şeritlerden oluşan bir sandalet modeli, sezonun önemli öğelerindendir. Üzerine denim kumaşlı bir bol kesim pantolon, sezonu yansıtmanıza yardımcı olabilir.
  • Çiçek ve özellikle güllerle süslenmiş bantlardan oluşan, düz tabanlı bir sandalet, kendinizi şık hissetmenizi sağlayacaktır. Kullanılan gülün renginde bir bluz veya gömlek ile kombinleyebilirsiniz çiçekli sandaletinizi.

sik-yazlik-sandalet-modelleri-nasil-kombinlenir

Topuklu Sandaletler

  • Dolgu topuklu sandaletler, kıyafetinizi tamamlarken, sezonun öğelerini kullanabilmenize de imkân sağlamaktadır. Dolgu topuklu ve çiçek desenli kumaş bantlı sandaletler, rahat ve şık bir görüntü sağlayacaktır. Böyle bir sandalet giyecekseniz, üzerine beyaz ve bohem tarzda bir maksi etek giyilebilir.
  • Topuklu ve bilekten bağlı sandalet modelleri de kullanılabilir. Uzun saatler ayağınızda kalacaksa ayakkabınız, bilekten bağlı olması, gün içerisinde rahat kullanmanızı sağlayacaktır. Üzerine uygun renklerde, mini bir şort giyerek, güzel ve rahat bir kombin yapabilirsiniz.

Sandalet Renkleri

  • Gold veya silver şeritlerden oluşan sandaletler sıkça kullanılmakta. Bu renklerde bir sandaletle, daha az canlı bir renk kullanılabilir. Beyaz veya pembe renkte, hafif kumaşlardan ve bol kesimli üretilmiş bir pantolon, gold sandaletiniz ile şık duracaktır.
  • Kırmızı ve sarı renkler, sezonun moda renklerinden olduğundan, bu renklerde kumaş bantlarla üretilmiş sandaletleri özellikle tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir