Sıla Giyim Tarzı

Sıla Giyim Tarzı

Müzik dünyasının güzel sesli, seksi ve güzel kadını Sıla, müzik konusunda birçok ödüle sahip, başarılı bir şarkıcı. Kariyerine son zamanlarda yapımcı olarak da devam eden Sıla, her zaman seksi ve marjinal bir giyim tarzına sahip. Sahnelerinde ve kliplerinde genellikle aynı tarz kıyafetler tercih ediyor.

ygs0

Güzel şarkıcı Sıla sahnelerinde ve kliplerinde genellikle marjinal ve seksi kıyafetler tercih ediyor. Sahnelerinde ve kliplerinde bol miktarda aksesuar kullanıyor. En sık tercih ettiği malzeme ise deri. Katıldığı davetlerde ise sıklıkla marjinal kıyafetler tercih ediyor. Taşlardan ve parıltılardan uzak bir giyim tarzı var.  Genellikle de danteller ve transparanlar kullanılmış kıyafetler kullanıyor. Özel davetlerde çoğunlukla dağınık toplanmış saç modelleri ve mat şeftali tonlarında makyaj tercih ediyor. Ünlü sanatçının en çok kullandığı renkler ise siyah ve gri.

Seksi sanatçı günlük hayatında oldukça rahat kıyafetler kullanmaktan yana. Elbiseler, taytlar ve bluzlar en favori parçaları. Kıyafetlerinin birçoğunda hatırı sayılır bir dekolte bulunuyor. Ayrıca mutlaka farklı bir detay da yer alıyor. Güzel şarkıcı günlük hayatında sıklıkla büyük boy çantalar tercih ediyor. Aksesuar olarak favorileri ise küpeler ve gözlükler. Günlük hayatında da yine toplu saçlar kullanıyor. Her zaman bakımlı ve seksi olabilen Sıla, başarısıyla dikkatleri üzerine çektikten sonra güzel görünümüyle de dikkatleri üzerine çekti. Çünkü sıradanlıktan uzak, farklı bir stile sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir