Sonbaharda Şıklığı Eldivenler İle Yakalayın

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte en çok tercih edilen bir aksesuar haline gelmektedir. Erkeklerde soğuktan koruma amaçlı olsa da, bayanlarda bu sonbahar ve kış sıklıkla kullanılacak bir aksesuar olacaktır. Birçok çeşit ve renklerde karşılaşmak mümkündür. Gelinlik eldiveni, motorcu eldiveni, deri eldiveni, kürk eldiveni, uzun eldivenler ve açık parmak eldivenlere varana kadar çeşitliliği bulunmaktadır. Bu sezon siyah, kahverengi ve bordo renkleri hakim olacaktır.

dgfdhg

Deri Eldiven Şıklığı

Sonbahar ve kış aylarında saat, yüzük yerine bir bayanı şık gösterilebilecek aksesuarlardan biridir. Deri eldivenlerin modası hiçbir zaman geçmeyecektir. Ayrıca bu sezon deri eldivenlerde zımba detayı ve taş detayı olacaktır. Siyah iddialı bir elbiseye bordo eldiven ve bordo çivi topuk uzun çizmelerle tamamında siyah çantanızla harika ve seksi görüneceksiniz.

ff

Uzun Eldiven Şıklığı

Dirseklere kadar olan eldivenler sonbaharın en tercih edilenler arasına girecektir. Zarif ve şık görünümü seven bayanla r için kullanışlı olacaktır. Triko modelleri, deri modelleri, dantel modelleri göreceksiniz. Derin yırtmacı olan uzun siyah straplez bir elbiseyle kombinleyeceğiniz uzun deri eldivenle asil ve şık bir duruşunuz olacaktır. Yarım kol salaş bir kazakla triko eldivenleriniz sizi hem sıcak hem de hoş gösterecektir.

Gelinlik Eldiven Şıklığı

Bu sonbaharda evlenen kızlarımız için oldukça şık ve iddialı modeller dikkat çekecektir. Dantel detaylı işlemelere ve şık tasarımlarıyla evlenecek kızların ilgi alanına girecektir. Tamamen dantel detaylı olanlar, saten olanlar, tül üstü işlemeli olanlar, file detaylı olanlar, parmak açık olanlar, orta parmaktan geçen ve elinizin ve bileğinizin üstünde şık gösteren kurdele, işleme, inci detaylar da gelinliğinizi tamamlayacak kendinizi en zarif bir bayan ilan edeceksiniz.

Adsız

Açık Parmak Eldiven Şıklığı

Açık parmak eldivenleri lise ve üniversitedeki gençler daha çok kullanmaktadır. Açık bir alanda çalışılan dersleri parmak açık eldivenlerle çalışmak kolaylık olacaktır. Ayrıca telefon kullanımı da kolaylık haline gelmektedir.

Kürk Eldiven Şıklığı

Bayanların tutkusu olan kürk detaylar eldivenlerde de çok hoş ve şık durmaktadır. İster kadife, ister deri, isterseniz triko hepsine kürk detayı çok yakışacak sizde rahatlıkla her şekilde kullanacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir