Sonia Rykiel Tasarımları

 

Sonia Rykiel, dünyanın en deneyimli ve en sıra dışı moda ustaları arasında gösterilmektedir. Uzun yıllardan beri moda ile ilgilenen ve dünya çapında ün yapan tecrübeli modacı, muhteşem tasarımlarıyla her zaman insanları kendine hayran bırakmıştır.

 

 

Sonia Rykiel
Sonia Rykiel

 

 

Şimdi Sonia Rykiel tasarımları hakkında biraz bilgi verelim. Sonia Rykiel, canlı ve göz alıcı renkleri kullanmayı çok sevmektedir. Tasarladığı kıyafetlere baktığınız zaman bu detayı siz de rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sarı, pembe, mavi, yeşil, beyaz ve yakın tonları kullanarak çok güzel tasarımlar oluşturan deneyimli modacı, kıyafetlere ayrı bir hava katmayı çok iyi biliyor.

 

 

Sonia Rykiel, tasarımlarını genelde takım olarak yapmaktadır. Bayanların gezmede ya da bir davette rahatça giyebileceği bu takımlar, oldukça rahat bir kesime sahiptir. Kesimlerinde her zaman rahatlık ve şıklığı kullanan usta isim, bu sayede daha geniş bir kitleye hitap edebilmektedir. Sonia Rykiel tarafından tasarlanan salaş görünümlü şık kıyafetler de son dönemde büyük ilgi görmekte. Bu kıyafetlerin sunduğu rahatlık, moda dünyasında uzun süredir konuşuluyor. Sonia Rykiel ayrıca canlı renkleri bir arada kullanmayı da çok seviyor. Canlı renkleri kombine ederek tasarladığı kıyafetler, pantolonlar ve tişörtler, modayı yakından takip edenlerin gözdesi konumunda.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir