Spor Ayakkabı Kombinleri

Spor Ayakkabı Kombinleri

Her ne kadar kış ayları gelmiş ve genel olarak çizmeler ve botlar tercih ediliyor olsa da spor ayakkabının rahatlığından ve şıklığından vazgeçmek istemeyen bayanlar için spor ayakkabı ile oluşturulabilecek kışa uygun ve şık kombinler de bulunmaktadır. Günlük kombinlerde olduğu kadar özel günlerde de tercih edilebilecek bu kombinler havalı ve tarz sahibi olmak isteyen bayanlar için oldukça sık tercih edilebilmektedir.

Spor Ayakkabı Jean Pantolon Kombini

Sokak modasının en sık tercih edilen öğelerinden biri olan jean pantolonlar, spor ayakkabı ile birlikte kullanıldığı zaman en havalı tarza sahip olmak isteyen bayanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle paçaları katlanmış bir skinny jean pantolon ve altına giyilmiş herhangi bir renk spor ayakkabı ile en şık olabilmek mümkündür. Bunların üzerine hava durumuna göre alınabilecek bir deri ceket veya kaban ise stili tamamlayıp, şıklığı gözler önüne sermektedir.

10

Spor Ayakkabı Etek Kombini

Kış ayına uygun olan eteklerin altına giyilebilecek kalın bir çorap veya tayt ile oluşturulan bu kombinde, her uzunlukta etek kullanılabilmektedir. Fakat bu tarz en çok dar olan eteklerde kendini göstermekte ve şık bulunmaktadır.

Spor Ayakkabı İle Kumaş Pantolon Kombini

Kumaş pantolonla birlikte kullanılan spor ayakkabı sokak modasının yeni bir trendi olarak dikkat çekmektedir. Takım elbisenin altına bile kullanılabilen spor ayakkabılar farklı bir tarz oluşturması sebebi ile oldukça dikkat çekici kombinler meydana getirmektedir.

Spor Ayakkabı Elbise Kombini

Özellikle mini elbiselerin altına giyilen spor ayakkabılar, hem spor hem de feminen bir görüntüyü bir arada sergilemek isteyen bayanların tercihi olarak kullanılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir