Spor Gömlek Modelleri 2015

Spor Gömlek Modelleri 2015

Klasik giyimin yeri apayrı olsa da hem iş hem de sokak kıyafetlerinde bayan, erkek herkes spora yönelmeye çalışmaktadır. Spor kesim pantolon, etek, elbise, ceket ve gömlekler hem rahatlığı hem de şık görüntüsü ile her daim çok fazla talep görmektedir. İşte bu düzlemde spor gömlek modelleri de pantolon, eteklerle kombinlenmek için şık ve rahat sayısız seçenek sunmaktadır.

2015 Yılının En Trend Spor Gömlek Modelleri

2015 yılının her mevsime uygun spor gömlek modelleri, birbirinden şık ve rahat seçeneklerle vitrinleri süslemektedir. Özellikle vücudu saran saten, ipek ve şifon spor gömlekler 2015 yılına damgasını vurmaktadır. Spor çizgilerle kadınsı yansımaları birleştiren gömlek modellerinde göğüs dekoltesini ön plana çıkaran ve bel kıvrımından vücudu saran tasarımlar 2015 yılını gömlek yılı yapmaya yetmektedir. Ayrıca spor formda tasarlanmış gömleklere hafif belirgin vatkalar eklenerek yaratılan maskulen hava da ayrı bir çekicilik katmaktadır.  Bunun yanında keten spor gömlek modelleri de saten ve ipek gömleklere göre daha salaş ve bol stilde üretildiklerinden daha çok sokak modasına hitap etmektedir. Kumaşı ne olursa olsun spor gömleklerin kombinlendiği pantolon ve etekler kombinin spor ya da klasik tarzda olmasında belirleyicidir.

Spor Gömlek Kombinleri

Kombinlerde bir araya getirilen parçaların tek tek özelliklerinden çok bütünün etkisi önemli olduğundan spor bir gömlek, klasik bir etek ve ayakkabıyla birleştirildiğinde klasik bir tarz yaratılabilmektedir. Ya da spor parçalar birleştirildiğinde spor bir şıklık elde edilebilir.

trent-marks-spercen-moder

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir