Stella McCartney Adidas

 

Güzel modacı Stella McCartney,  son zamanlarda adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle Kim Kardashian için özel hazırladığı kıyafetler, bir anda moda gündeminin tepesine oturmasını sağlamıştır. Stella McCartney’ in özel tasarımlarını yakından incelediğimiz zaman ne kadar iyi bir modacı olduğunu anlamamız mümkündür.

 

Bordo Ayakkabı Modelleri

 

Genelde siyah ve mavi renklerin ahenginden yararlanan ünlü modacı, özel davetler için muhteşem kıyafetler tasarlamaktadır. Dünyanın en ünlü isimleri, Stella McCartney tarafından tasarlanan muhteşem ötesi kıyafetleri kullanmaktadır. Sade görünümlü şık tasarımların yaratıcısı olarak bilinen McCartney, bu özelliğini daha uzun yıllar sürdürecek gibi.

 

 

Stella McCartney tarafından özel olarak hazırlanan tasarımlar, dünyanın önemli defilelerinde kullanılmaktadır. Birçok ünlü model tarafından tanıtımı yapılan bu eşsiz tasarım örnekleri, şıklığa özen gösteren bayanların beğenisini kazanmıştır.

 

 

Giyim konusunda kendine has bir doku oluşturmayı başaran güzel modacı, kıyafetler üzerinde yaptığı ufak ama etkili değişikliklerle yeteneğini kanıtlamıştır. Stella McCartney, kıyafetlerin yanı sıra aksesuar tasarımını da üstlenmektedir. Stella McCartney parfümleri, gözlükleri ve çantaları, en az kıyafetleri kadar ilgi görür ve beğenilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir