Süet Ceket Modelleri 2016

Kadınların birçoğu kaban ve parkaları çekici bulmadıkları için kış aylarında genellikle kürk ve ceket modellerini tercih ediyorlar. Kış aylarında süet ceketler, ayakkabılar, çantalar ön plandadır. Ceketlerinizi her renkle kombinleyebilecek olmanız sizin için bir avantajdır. Genellikle kış sezonunda daha çok tercih edilen süet kıyafetler yazın serin akşamlarda ya da gece dışarı çıkarken tercih edilebilir. Süetler sokak stiliniz için kurtarıcı görevi görecektir. Püsküllü süet etekler ve püsküllü ayakkabılar ise bu sene ön planda.

Süet Ceket Kombini Nasıl Olmalı?

Süet ceketler neredeyse tüm renklerle uyumlu ve hoş görünür. Ama bazı renkler var ki bunlarla kullanmak daha uyumlu olacaktır. Kahverengi ve toprak tonları bordo gibi renkler bunlar arasındadır. Biraz risk almak ve iddialı görünmek isterseniz zümrüt yeşili ve mor tonlarıyla kombin yapabilirsiniz. Süet ceketler içim siyah olmazsa olmaz renklerdendir. Seçiminizi siyah süet ceketten yana kullanırsanız birden çok kombin yapabilir ve her gün aynı görünmekten kurtulmuş olursunuz. Süet ceket hangi renkle kullanılıyorsa kombine o renkle devam edilebilir. Dikkat edilmesi gereken 2 parça süeti bir araya getirmemek olmalıdır bu pek hoş bir görüntü oluşturmayacaktır.

Süet Ceketleri Nasıl Daha Uzun Kullanırsınız?

Dışarı çıktığınızda birden bire yağmura yakalandınız ve ceketiniz ıslandı. Islak bölgelere asla elinizi sürmemelisiniz. Elinizin içindeki yağın süete geçmesine ve leke bırakmasına neden olur. Eve döndüğünüzde ceketinizi bir sünger yardımıyla silin ve kurumaya bırakın. Bu işlemi leke olmasa bile ara ara uygulayın. Böylece daha uzun yıllar kullanmanız mümkün olabilir. Diğer yöntem ise süet koruyucu spreyler bu spreyleri ayakkabıcılarda rahatlıkla bulabilirsiniz.  Sprey oluşturduğu tabaka sayesinde ceketinizin üzerinde bir zırh görevi görüyor ve leke tutmasını, su lekeleri kalmasını engelliyor.


Mesaj YAZ

Toplam: 1585