Survivor All Star Almeda Abazi Giyim Tarzı

Survivor All Star Almeda Abazi Giyim Tarzı

Survivor Almeda Abazi 1992’de Arnavutluk’ta doğmuş. Katıldığı 3 güzellik yarışmasında da kraliçe seçilerek Miss Tiran, Miss Albania ve 2008’de Miss Globe Kâinat Güzeli ödüllerini kazanmış. Liseyi İstanbul Özel Tarhan Kolejinde tamamlamış ve İstanbul Aydın Üniversitesi Bilim Sanat Akademisi oyunculuk bölümünde eğitim almış. Türkiye’ye yerleşmiş ve hayatını Türkiye’de devam ettirme kararı almış.

Güzel yarışmacının dansa karşı ayrı bir ilgisi var. Onu ilk “Yok Böyle Dans” yarışmasında gördük. Katıldığı her programda dans yeteneğini kanıtlıyor ve izleyenlerden tam not alıyor.

2

1

Survivor’dan sonra Muhteşem Yüzyıl’da oynadı ve birkaç oyunculuk deneyimi daha oldu.

Almeda kendini seksi buluyor ve bu giyim tarzına çok yansıyor. Hep dekolteli, hep dar ve hep mini giyinmeyi tercih ediyor. Sıradan bir elbise bile giyse onda seksi duruyor. Abartılı giyinmekten çok hoşlanıyor. Kısa ve dar elbiseleriyle dikkat çekmeyi seviyor. Genellikle kırmızı ve vücudu tam saran elbiseleri tercih ediyor. Almeda çoğunlukla göğüs ve bacak dekoltesi olan kıyafetler giyiyor. Fiziğinin güzelliğini her zaman gösterecek kıyafetler seçiyor. Bu kıyafetlerindeki seksiliğinin yanında davranışları hep mahcup, bu da ona gizemli bir hava katıyor. Giyim tarzındaki abartı makyaj seçiminde yok. Seksi yarışmacı Hafif makyaj trendine uyuyor. Almeda güzelliği ile birçok kişiyi ekrana kitleyecek gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir