Survivor All Star Berna Canbeldek Giyim Tarzı

Survivor All Star Berna Canbeldek Giyim Tarzı

Profesyonel dansçı ve dans eğitmeni olan Survivor Berna Canbeldek ,1989 yılında Bursa’da doğmuş. 12 yaşından itibaren dans eğitimi alan Berna Canbeldek ,Türkiye’den Almanya’ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin’de yaşıyor.

İlk Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yaptığı dans gösterileriyle tanınan yarışmacı daha sonra Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katılmış ama Sahra ile arasında çıkan tekmeli kavganın ardından diskalifiye olarak adadan ayrılmış.

1

2

Berna sadeliği ve sempatikliği ile kısa sürede gönüllere taht kurdu. Sempatik tavırları giyimine de yansımış. Sakin bir yaşantısı olan sempatik yarışmacıyı abartılı bir kıyafetle pek görmek mümkün değil. Hafif punk bir stili olan Berna, marjinal giyinmeyi tercih ediyor. Şıklıktan ziyade rahatlığa da çok önem verdiği için genelde sportif giyiniyor.

Sempatik ve neşeli bir insan olmasına rağmen siyah onun rengi. Kot pantolon giyiyorsa üstüne siyah bir kazak, üstüne açık renk bir bluz giyiyorsa altına siyah bir pantolon giyiyor. Bütün kombinlerinde siyah görmek mümkün. Ve en sık üstünde göreceğimiz siyah deri ceketler sempatik yarışmacı Berna Canbeldek’in vazgeçilemezlerinden. Kıyafetlerini çoğunlukla takılarla süslüyor. Piercinglerinin yanı sıra sıra bileklik ve çeşit çeşit kolyelerle şıklığını konuşturuyor. Berna hiçbir zaman abartılı olmadan ve dekolteli giymeden, güzelliğini gösteren nadir bayanlardan biri. Survivor All Star Macerasından sonra Berna’yı ekranlarda daha çok göreceğimiz belli.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir