Survivor All Star Duygu Çetinkaya Giyim Tarzı

Survivor All Star Duygu Çetinkaya Giyim Tarzı

1989 doğumlu sivri dilli yarışmacı Survivor ile tanınsa da ekranlara alışkın. Dizi ve filmlerde figüranlık yapmış. Survivor macerası ile tanınan bir isim haline geldi. Kavgaları, sivri dili ile akıllara kazındı. Survivor Gönüllüler-Ünlüler Yarışmasından sonra film ve dizilerde daha sık görmeye başladık. Behzat Uygur’un oğlu ile yaşadığı ilişki ile magazin gündeminde de adından söz ettirmeye başladı.

Duygu Çetinkaya kendini seven kendine bakan bir bayan. Giyimine çok özen gösteriyor, modayı yakından takip ediyor.

1

2

Duygu Çetinkaya’yı genellikle elbise giyerken görmek mümkün. Özgüveni yüksek bir karaktere sahip ve bu da giyimine yansımış. Vücut hatlarını göstermekten hiç çekinmiyor. Alımlı olduğunun farkında ve herkesin dikkatini çekiyor. Dar elbiseler favorilerinden. Yoğun makyaj yapmıyor, son yılların trendi sade makyaj, Duygu’nun da tercihi. Topuklu ve platform ayakkabı Duygu Çetinkaya’nın vazgeçilmezlerinden. Her kıyafeti topuklu bir ayakkabı ile tarz hale getiriyor. Duygu’nun stili vamp kadınlarını andırsa da, onu tatlı şirin kız imajıyla da görebilirsiniz. Net bir tarzı olmayan asabi yarışmacı, aksesuarları çok kullanıyor. Büyük küpeler, iri yüzükler sıklıkla görebileceğiniz aksesuarlarından. Arada bir renkli kıyafet kullansa da Duygu’nun asıl tercihi koyu renkler, buğday tenli olduğun da koyu renkler ona çok yakışıyor.

Survivor All Star’ın ilk elenen yarışmacısı Duygu oldu, bu da demek ki yakında ekranlarda farklı projelerle onu göreceğiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir