Survivor All Star Fulya Keskin Giyim Tarzı

Survivor All Star Fulya Keskin Giyim Tarzı

1

 

 

Survivor güzeli Fulya Keskin 1984, İzmir doğumlu. Sportmen biri Fulya Keskin, spor hayatında hep var. Eğitim hayatı boyunca tekvando, hentbol, badminton ve atletizm gibi sporlarla ilgilenmiş.  Katıldığı Best Model yarışmalarında çeşitli dereceler almış. Hem sporcu hem model. Modelliğe halen devam eden Survivor güzeli Fulya Keskin, aynı zamanda step ve aerobik eğitimi de veriyor.

Survivor da sessiz tavırlarıyla dikkat çeken 31 yaşındaki güzel model Fulya Keskin, çok fazla bilinmese de sporcu bir kişiliğe sahip. Fit ve seksi bir vücuda sahip olan model bu farkındalıkla vücudunu adeta bir tablo gibi sergilemektedir. Dişiliğin ve feminenliğin sınırlarını zorlayan model çıplaklığı adeta kendine tarz edinmiş. Çuval giyse yakışır deyiminin hayat bulduğu Fulya Keskin, sorunsuz vücut hatlarıyla günümüz modasını yakından takip ediyor.

2

Favorileri arasında seksi mayokiniler, büyük camlı gözlükler, mini şortlar, kalem etekler ve dekolteli bluzlar bulunmakta. Her zaman her yerde kendine dikkatleri çeken yarışmacı, dekolteden vazgeçemiyor hatta bazen dekolteyi abartıyor. Kendine bakan alımlı yarışmacı, özellikle göğüs ve bacak dekoltesi verecek şekilde giyiniyor. Şortlar mini etekler vazgeçilmezlerinden. Şu sıralar Survivor All Star’da pek göze batmış olmasa da dönüşünün muhteşem olacağı kesin gibi görünüyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir