Survivor All Star Merve Oflaz Giyim Tarzı

Survivor All Star Merve Oflaz Giyim Tarzı

Merve Oflaz’ı artık kim tanımıyor ki. Survivor Kızlar Erkekler yarışmasında finale kadar yarıştıktan sonra ilk kadın şampiyon olarak adını yazdıran Merve Oflaz’ı tanımayan kalmadı.

1988 doğumlu Hırslı yarışmacı, Survivor’dan sonra oyunculuk ve diksiyon eğitimi almış. Muhteşem Yüzyıl’da Ayşe Hatun olarak Konuk oyunculuk yapmış ve sonrasında birkaç dizi ve reklam da daha rol almış. Sıradan bir hayattan birden ışıltılı bir hayata geçse de çabuk uyum sağladı.

1

2

Merve Oflaz’ın sade bir güzelliği var. Giyim tarzı da sade. Abartıdan uzak, country tarzı kıyafetler tercih ediyor. Kot pantolon üstüne ekoseli bir gömlek, onun için yeterli. Duru güzelliğine de sadelik çok yakışıyor. Çiçekli desenleri çok tercih ediyor. Elbiselerinde, eteklerinde ve bluzlarında çiçek deseni eksik olmuyor. Hırslı yarışmacının saç modeli ve rengi artık kendiyle özleşmiş. Saç rengini ve modelini değiştirmiyor. Sadelik Merve Oflaz’ın belirgin özelliği. Güçlü ve dirençli bir yarışmacı, spor bir tarzı da var. Fiziğinin düzgünlüğü tartışılmaz ama o fiziğini ön plana çıkaracak kıyafetleri pekte giymiyor. 2014 ile başlayan bohem akımı, Merve Oflaz’ı da etkilemiş gibi. Salaş hırkalar ya da bluzlar ile kısacık kot şort giyip tarz ve şık olabiliyor Merve.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir