Survivor All Star Seda Aktuğlu Giyim Tarzı

Survivor All Star Seda Aktuğlu Giyim Tarzı

Sempatik tavırlarıyla ve hırsı ile izleyenlerin sevgisini kazanan Seda Aktuğlu, 24 Nisan 1987 doğumlu. Aslen İzmirli olan Seda, Almanya’da doğup büyümüş. 2003 yılında Eskişehir’de lise öğrenimine başlamış ve 2006 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenlik bölümünü kazanmış. Seda’yı ilk “Var mısın Yok Musun” yarışmasında tanıdık. Kısa sürede sempatik ve komiklikleriyle herkese kendini sevdiren Seda, daha sonra Survivor Kızlar Erkekler yarışmasıyla ekranlarda görünmeye başladı.

aa

Seda klasik sarışın kız tarzına sahip, aslında “aptal sarışın”lığın modası geçse de Seda da hiç eğreti durmuyor. Giyim tarzı abartılı, fazlasıyla süslü ve birazda uyumsuz. Uyumsuz renkleri kombinlerinde görmek şaşırtıcı değil. Genelde açık renkler özellikle de pembe tonlarını tercih ediyor. Fiziğine pek uygun olmasa da dar kıyafetler seçiyor. Aksesuarı da çok kullanıyor, Taçlar, büyük tokalar, fazla karışık kolyeler, uyumsuz aksesuarlar. Her ne kadar rüküş sayılsa da insanları hep güldürmeyi başardığı için sempatikliği sayesinde sarışın şeker olarak anılıyor.

Kadınlığını da ön plana çıkarmayı seven eğlenceli yarışmacı Seda, bazen 90’ların disko stilini de kombinlerinde kullanıyor.

Şapka takmayı da sevdiğini bildiğimiz yarışmacı, kovboy şapkalarını her kıyafete kullanmaktan hiç çekinmiyor. Eğlenceli yarışmacıyı Survivor heyecanından sonra ekranlarda daha da sık görüceğiz ve herkesi güldürmeye devam edecek gibi.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir