Survivor All Star Serenay Aktaş Giyim Tarzı

Survivor All Star Serenay Aktaş Giyim Tarzı

1993 doğumlu hareketli, sportif Serenay, güzelliği ile insanların dikkatini çekse de aslında o bir futbolcu. Antalya’da başarılı bir futbolcu olan Serenay Beşiktaş’a transferi yapılmak üzere Survivor teklifi gelince kısa süreliğine futbola ara vermek zorunda kaldı.

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasından sonra ekranlarda da görünmeye başladı. Sadece futbol ile ilgilenmeyen güzel yarışmacı, aynı zamanda birçok dizi ve filmde oynamış. Arka Sıradakiler, Muhteşem Yüzyıl ve Kaçak Gelinler gibi sevilen dizilerde rol almış. Birçok dizide de figüranlık yapmış.

a

aa

Serenay genel de spor giyiniyor ama spor giyindiğinde bile kendine bir seksilik yaratıyor. Siyah dar bir elbisenin altına renkli bir spor ayakkabı giyecek kadar cesur ve kendinden emin. Bazen onu bohem bazen vamp ve bazen de spor görmek mümkün. Vamp ve klasikliği birleştirip seksi bir görünüme kavuşuyor. Makyaj yok denecek kadar az, yüzünün güzelliğinin farkında ve abartı makyajdan kaçınıyor. Saç modeli artık klasikleşmiş, dalgalı uzun saçlar.

Serenay’a “yeşil sahaların kırmızı rujlu forveti” diye boşuna unvan vermemişler, tarzıyla ve seksiliğiyle çok dikkat çekiyor. Survivor All Star’da yarışamaya devam eden güzel, yarışma sonrası oyunculuğa tam gaz devam edecek gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir