Tek Kollu Siyah Abiye Modelleri

Bazı parçaların modası asla geçmemektedir. Tek kollu abiye modelleri ve siyah abiyeler bunların başında gelmektedir. Özel yemeklerde, ansızın çıkan davetlerde her zaman modayı takip eden bir duruş sergilemek istiyorsanız tek kollu siyah bir abiyeyi her daim gardolabınızda bulundurmalısınız.

Tek Parça Şıklığı

Kombin oluşturmak parça sayısı çoğaldıkça zorlaşmaktadır. Bunun için tek parça elbiseler her zaman için kolay kombin yöntemi sayılmaktadır. Acil durumlarda kurtarıcı olabilecek bu kombinlere uygun birkaç parça gardolapta durmalıdır. Tek kol modası bu yılda moda dünyasında sıklıkla kullanılmaktadır. Daha zayıf gösteren, zarif ve asil bir duruşu olan siyah bu tarz elbiselerde sıklıkla tercih edilen bir renktir. Tek kollu siyah abiye modellerini ister askılı ister uzun kollu modellerden seçebilirsiniz. Yaz aylarında terletmeyen penye, pamuklu kumaşlar gündelik kullanım içinde uygun bir tercihtir. Gece giyilecek tek kollu siyah abiye tercihinde gidilecek ortama göre daha ağır modeller tercih edebilirsiniz. Eğer aksesuarlı kıyafetlerden hoşlanıyorsanız siyah abiyelerde en şık duran aksesuar rengi gümüş ve metaldir.

dantel-abiye-elbiseler-2015-6

Tek Kollu Siyah Abiye Nasıl Kombin Edilir?

Eğer elbisenizin omzunda metal renkli aksesuarlar varsa ayakkabınızla uyumlu hale getirebilirsiniz. Metal renkli topuklu bir ayakkabı, özellikle elbise matsa simli modeller, en doğru tercih olacaktır. Tek kollu abiyelerde kolye yerine sıklıkla küpe ve bileklik tercih edilmektedir. Spor görünümlü bir abiye kullanıyorsanız zincirli bileklikler, saat kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir