Tesettür Kombin Çeşitleri

Bahar gelince her bayan kahvaltıdan sonra dışarı çıkmadan önce pencereden dışarı bakar acaba bugün ne giysem, hava nasıl… Bende özellikle tesettürlü bayanların bu sıkıntısını bildiğim için birkaç kombin seçtim. Eşarp ve şal bağlama şekilleri farklı eğer beğenmezseniz kendi tarzınıza uyarlayabilirsiniz. Her bayanın kapanma tarzı farklı olduğu için bir kaç tarz seçtim.

Bahar için uygun olan bu kombin de çantanın zincirli olması ve kolye kokoşluğu tamamlamış. Bu kokoşlukta bilekliğin ince olması fazla abartıya kaçılmasının önüne geçmiş ve bayanın zarif görünmesini sağlamış.

Bu tür el ve omuz çantaları özellikle tesettürlü bayanlarda kurtarıcı oluyor. Pardösü, hırka giydiğiniz her ne olursa olsun şık bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Zincir hangi çanta olursa olsun ayrı bir hava katıyor, kolye-bileklik gibi oda bir aksesuarınız oluyor. Zincirlerin arasından çantanızın derisinden geçirilmişse bu çantanızın daha da kaliteli bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.

Her çanta tesettür giyimimizle uymuyor bende çok beğendiğim bu iki çantayı paylaşmak istedim özellikle üniversiteye giderken kullanması çok rahat oluyor, çocuğunuz varsa onun bakım eşyalarını da rahatlıkla yanınızda taşımanızı sağlayacak bir çanta modeli hemde oldukça tatlı duruyor.

Diğer bütün kombinler için galeriye tık tık 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir