Tuba Büyüküstün Giyim Tarzı

Tuba Büyüküstün Giyim Tarzı

Dizilerin ve filmlerin güzel oyuncularından biri Tuba Büyüküstün, adını duyurduğu ilk günden beri birçok kişinin ilgisi arasında. Güzel oyucu evliliğinin hemen ardından anneliğe de adım attı fakat güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Zaten çok güzel bir yüze sahip olan Tuba Büyüküstün, kıyafet seçimlerinde bu sebepten olsa gerek abartıya kaçmıyor.

ygs0

Günlük giyim stilinde genel olarak etek ya da elbise tercih etmekten yana olan Tuba Büyüküstün, büyük ihtimalle elbise kombinlemenin daha kolay olduğu düşüncesinden hareketle böyle bir tercih yapıyor. Mevsimine göre genel olarak tercihleri deri ceketler ve trençkotlar oluyor. Ayrıca yüzüne çok yakışan şapka türlerini de kullanmayı ihmal etmiyor. Güzel oyuncunun renk konusunda takıntıları ya da sorunları yok. Kombinine uygun olan her türlü rengi kullanabiliyor. Saçlarında ise doğallıktan yana. Günlük aktivitelerinde genelde doğal bırakıyor ve makyajını da buna uygun olarak sade tutuyor.

Her zaman sade görmeye alışık olduğumuz Tuba Büyüküstün, davetler konusunda bu tabuları yıkıyor ve kendisini hiç göremeyeceğiniz bir makyaj türüyle görüyoruz. Daha hareketli ve ışıltılı kıyafetler tercih ederken olması gerekende bu zaten. Başarılı oyuncu bu tarz giyimlerinde saçlarını doğallıktan biraz uzak tutuyor ve genel olarak toplu türler tercih ediyor. At kuyrukları ve prenses topuzlar tercih ettiği saç modellerinin başında geliyor. Aksesuarların ise tek bir tür tercih ediyor ve her bir türde aksesuar kullanmıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir