Tulum Kombinleri

Tulum İle Alışılmışın Dışına Yolculuk
Tek parça oluşu nedeniyle tulumları kombinlemeniz çok kolaydır.Bu nedenle bir çok bayan dolabında tuluma yer veriyor.Kimi moda tasarımcıları,artık demode olduğunu söylese de,yaz kış muhteşem tulumları vitrinlerde görüyoruz.Sort tulumlar ya da uzun,sade ya da desenli bir çok seçeneğiniz olduğunu unutmayın.

tulum kombinleri
Tulum Nasıl Giyilir? Neyle Kombine Edilmelidir?
-Tulum modellerini kombine ederken özel gün için yoksa günlük mü kullanacağınız çok mühim. Günlük için kullanmayı tercih ettiğiniz tulum modelleri hem uzun hem de kısa tulum modelleri olabilir. Genellikle özel davetler için uzun tulum modelleri tercih edilmelidir.
– Tulum hakkında risk almak istemiyorsanız,siyah basic tulum ile başlayabilirsiniz. Siyah basic bir tulumun hemen her ortama yakışacağını unutmayın. Siyah tulumları altın sarısı ya da gümüş rengi takı ve aksesuarlarla tamamlayın. Gece çıkıyorsanız metalik renklerde ayakkabı ya da sandaletler de kullanabilirsiniz. Siyah tulumunuzu günlük giyimde şık stilettolar ve şık takılarla tamamlamayı unutmayın.
– Tulum ile ofise gitmeye ne dersiniz? İş hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.Bunun için drapeli ve pileli tulumları tercih edin. Drape ve pilelerden dolayı takım elbise havası veren bu şık tulumların sade renklerde olmasına dikkat edin.
– Tulum giymeyi ilk defa deniyor ve alışmak istiyorsanız,üzerinize hırka ya da ceket alarak da muhteşem kombinler yaratabilirsiniz.Ayrıca bu kombin soğuk havalarda kullanıma da son derece elverişlidir.
– Tulum giydiğinizde,çarpraz çantalar tercih edin.Bu adeta bir kemer görevi görerek,vücudunuzun daha biçimli görünmesini sağlar.
– Dekolteli bluzları sadece gece değil,günlük hayatta da kullanmak istiyorsanız,içine şifon gömlek ya da bluzlar giyebilirsiniz.
Tulum Hangi Vücut Tipleri İçindir? Kimler Giyebilir?
Tulum uzun boylu bayanlar için biçilmiş bir kaftan olsa da,kısa boylu bayanlar giyemez diye bir kural yok.Bunun için birkaç püf noktaya değinmek gerekiyor.
– Eğer uzun boyluysanız, bol paça tulumlar üzerinizde mükemmel duracaktır. Ayrıca desenli modelleri çekinmeden giyebilirsiniz, çünkü vücudunuz bu duruşu kaldırabilir.
– Eğer kısa boyluysanız, kısa paçalı tulumları tercih etmelisiniz. Bunun yanında siyah uzun paça bir tulumu, topuklu ayakkabı ile kombinlerseniz, daha uzun görünmenizi sağlayacaktır. Bol modellerden kaçının.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir