Uzun Etek Modelleri

Her bayan uzun eteği taşıyabilir mi, elbette taşıyabilir ama vücut ölçülerine uygun ve taşıyabileceği kesimde olmak kaydıyla. Dar kesim uzun eteği taşımak isteyen bayanın yürüyüşünü de ona göre ayarlaması gerekir ki buda sanıldığı kadar kolay değil. Eteğin bel yüksekliğine gelince boy ve kiloya göre bu her bayanda değişebilir. Uzun boylu bayanlarda yüksek bel etek ile çok güzel bir görünüm elde ediliyorken kısa boylu bayanlarda kötü bir görüntü oluşacaktır. Fazla kilolu bir bayanın belini düşük bel etek bir iki cm dar gösterebilir. Bu tür ufak detaylar giyiminizin çok daha hoş olmasını sağlayacaktır.

Bahar da geldi artık, tertemiz hava her yer yemyeşil oldu, çiçekler açtı. Bizde biraz ortama uyalım dedik böyle bir etek seçtik 🙂 Mustafa Dikmen tasarımı olan bu eteği gördüğümde çok beğendim gerçekten fakat şu konuda biraz tereddütlerim oldu: Bu desen genelde nevresim takımlarında ve perdelerde kullanılıyor etekte nasıl olur acaba diye düşündüm, güzel olurmuş 🙂  180 Tl ye satılan bu özel tasarım eteğin geniş ve pileli olmasından dolayı kullanımı çok rahat.

Yaz-kış fark etmez her mevsimde ayrı güzel kırmızı, etek, çanta, elbise her ne olursa olsun kırmızı olunca ayrı bir havası oluyor. 90 Tl ye satılan bu eteği bu seçmemin tek nedeni de bu sanırım.

Bu eteğin deseni çok şeker gerçekten üzerindeki kayısı desenini çok beğendim. Koyu renklerin baharda ya da yaz mevsiminde giyilmesi taraftarı değilim fakat bu eteğin üzerindeki kayısı deseni, eteğin havasını tamamen değiştirmiş.

Bütün etek modelleri için galeriye tık tık 🙂

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir