Uzun Kollu Gömlek Modelleri 2015

                                            Uzun Kollu Gömlek Modelleri 2015

Gömlekler hem kadınların hem erkeklerin beğenerek kullandığı giyim parçalardır. Her sezon her kombinde ve her yaştan kişinin rahatlıkla kullanabildiği gömlekler, her sezon farklı modellerle vitirnlerde yer almaktadır. Uzun kollu gömlekler, bayanların sonbahar ve kış günlerinde beğenerek kullandığı modellerdir.

Yaz İçin Uzun Kollu Gömlek Modelleri

2015 sezonunda ekoseler, 70’ler modasından esinlenmiş işlemeler, benekler ve çizgiler gömleklerde hakim desenler arasında yer aldı. Sadece sonbahar ve kış aylarında kullanılmayan uzun kollu gömlekler, yaz sezonunda da rahatlıkla kullanılabilir. Dar bir kotun üzerine, sporcu atleti ile düğmelerini açık bırakıp kollarını kıvırarak ekoseli bir gömlek kullanabilirsiniz. 2015 sezonunda ön plana çıkan etnik desenler, gömleklerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Etnik desenli bir gömleği, düz parçalar ve saç bandı, hal hal, tahta kolyeler ile kombin yapabilirsiniz.

tesettür-uzun-kollu-bayan-gömlek.2015

2015 Modasında Uzun Kollu Gömlek Modelleri

Yazın cıvıltısı kıyafetlere de yansıdı. 2015 sezonunda pudra, mint yeşili gibi soft renklerin yanı sıra haki yeşili, taba rengi de sıklıkla tercih ediliyor. Desenlerden hoşlanıyorsanız 2015 sezonunda uzun kollu gömleklerde çiçek desenleri, benekler, bel kısmında altın rengi kemer detaylı modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kot gömlekler, zamansız ve asla eskimeyen bir moda olarak 2015 koleksiyonlarında da ilk sıralarda yer alıyor. Desenli veya desensiz bir tşörtün üzerine kot gömleği ceket gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir