Saç Modelleri

Uzun Saç

 

Saçlarınız uzunsa ve sürekli aynı şekilde kullanmaktan sıkıldıysanız, abartı olmayan bu farklı saç modellerini deneyebilirsiniz. Aslında yüz şeklimize göre yaptığımız basit saç modelleri hem yüzümüzün güzelliğini ortaya çıkartır hemde daha doğal bir güzelliğe bürünme imkanı sağlar. Bu Rapunzel tipi saç örgü modeli bu kombine uyum sağlayıp hoş bir görüntü oluşturmuş, oldukça basit ve hoş bir saç modeli.

 

 

Eğer uzun ve kalın saçlara sahipseniz saçlarınızı haftada en az bir kere örmeyi deneyin. Özellikle hafta sonu kullanılmasını tavsiye ettiğim bu saç modeli hem kolay hem rahat 🙂 Kırmızı ruj ve gözlükle çekici görünmenizi sağlar.

 

 

Spor ama şık bir kıyafet giyecekseniz saçlarınızın tamamını bir tarafa atmanız sizi modern ve havalı gösterir. Blazer ceket ile kullanılan saç modeli bu kombine güzel uyum sağlamış.

 

 

Saçlarınızın renkli olmasına gerek yok saçlarını kalın bir toka ile toplayıp tokanın etrafına saçlarınızı sararak kocaman bir topuz yapıp, saçlarınızı bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Kış geldiğinde saç şeklini korumak oldukça zor oluyor(yağmur, kar, rüzgar…). Bu yüzden bu yılın modası olan bu örgü modelini sizlerle paylaşmak istedim. Dünya da en çok kullanılan saç modellerinden olan bu wrap-around saç modeli Türkiye de yeni yeni yaygınlaşmaya başladı.

 

 

Diğer saç modellerine de aşağıdaki galeriden bakabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir