Vivienne Westwood Tasarımları

Turuncu Ceket

 

Vivienne Westwood, romantizm dokulu moda kavramının öncülerinden biri olarak kabul edilmektedir. Vivienne Westwood’ un moda dünyasına kattıkları gerçekten hafife alınacak gibi değildir.

 

 

Vivienne Westwood, kendi adını taşıyan markanın oluşmasını sağlamıştır. Çok kısa bir süre içerisinde dünya moda sektöründe ses uyandıran Vivienne Westwood tasarımları, günden güne daha da gelişim göstermektedir. Vivienne Westwood, enerji dolu yaşamını moda ile birleştirerek muhteşem tasarımların oluşmasını sağlamıştır.

 

 

Dünyaca ünlü modacı, genelde çok ilginç renkleri tercih etmektedir. Bu renkler bazen soluk, bazen de olabildiğince canlıdır. Özellikle pembe, kırmızı, mavi ve yeşil renkleri tercih eden başarılı modacı, şekil olarak da ilginç; fakat dikkat çekici şekilleri kullanır.

 

 

Vivienne Westwood, ayakkabı tasarımı konusunda da oldukça deneyimlidir. Kendi tasarımı olan özel ayakkabılar, en az kıyafetler kadar ilgi çekmekte ve beğenilmektedir. Vivienne Westwood tasarımları, dünyanın önemli kentlerinde, saygın defilelerde boy göstermeyi başarmıştır.

 

 

Birçok önemli moda haftasının vazgeçilmezi haline gelen Vivienne Westwood tasarımları, daha uzun yıllar podyumların yıldızı olacak gibi. Bakalım değişen moda dünyası, Vivienne Westwood tasarımlarına özel bir yer açabilecek mi?

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir