Yakasız Ceket Modelleri 2015

                                            Yakasız Ceket Modelleri 2015

Soğuk havalarda ve serin yaz akşamlarında yanınızda mutlaka ceket bulundurmalısınız. Sonbaharın yaklaşmasıyla birlikte gardolaplarda ilk yer alacak parçalarda, ceketlerdir. Kot, keten, kumaş gibi birçok kumaş türünden ceket bulabilirsiniz. Ceketin kumaş kalitesi, kesimi kadar modeli de önemlidir. Yakalı ceketler genellikle resmi ortamlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Daha spor bir görünüm istiyorsanız yakasız ceket modellerini deneyebilirsiniz.

Yakasız Ceket Nasıl Kullanılır?

Yakasız ceket detayı genellikle kadın giyiminde rastlanılmaktadır. Kadınların gerek sosyal hayatlarında gerekse ofis içinde sıklıkla tercih ettiği yakasız ceketler, 2015 sezonunda da koleksiyonların ilk sıralarında yer alan parçalardan oldu. Yakasız ceket kombini yaparken içine ne giyeceğiniz konusunda kararsız kalıyor olabilirsiniz. Yakasız ceket kombinlerinin içinde en ideal olan bisiklet yaka kesimidir. Ceketi ön plana çıkarmak istiyorsanız içine yakalı bir gömlek giyerek farklı bir duruş oluşturabilirsiniz.

cıvıt-mavısı-Yakasız-Ceket-Modelleri

En Trend Yakasız Ceket Modelleri            

Yakasız ceket modelleri genellikle dökümlü modellerdir. Ofis için kumaş, günlük kullanım için kot veya deri kumaşlardan parçalar bulabilirsiniz. Tunik tarzı kalça altında biten dökümlü yakasız ceketleri günlük hayatınızda sinema, alışveriş, arkadaş buluşması, seyahat gibi alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer kalem eteğinizin üzerine giyebilecek ve resmi bir ortamda kullanacağınız bir yakasız ceket arıyorsanız belde biten klasik kesimli ve önden ilikli yakasız ceketleri kullanabilirsiniz. Deri, kot ve kumaş yakasız ceketlerin yanı sıra fermuarlı, örgü hırka tarzında yakasız ceketlerde bu sonbaharda sıklıkla görülecek parçalar arasında yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir