Yazlık Mini Pileli Elbise Modelleri

Yazlık Mini Pileli Elbise Modelleri

Yazlık, ince şifon kumaşlardan üretilen pileli mini elbiseler, fiziğine güvenen bayanlara, ferah ve rahat kullanım imkânı yaratmaktadır. Düz şifon veya desenli kumaşlardan dikilen mini pileli elbiselerin, straplez, askılı ve kısa kollu modelleri mevcuttur. Gün içinde, babet ve keten renkli ayakkabılar ile giyilen pileli elbiseler, gece; yazlık topuklu ayakkabılar ve stiletto tarzı ayakkabılar ile kombinlenmektedir.

Straplez Modellerdeki Pileli Mini Elbiseler

Baskılanarak pileler verilmiş şifon ve dikerken pile oluşturulmuş modelleri mevcuttur. Genellikle göğüs kısmı düz kumaş, belden itibaren pile oluşturulmuş modelleri genç kızların, mezuniyet balolarında kullanılır. Göğüs altında renkli kemer ve kurdeleler ile süslenir. Yazlık yüksek topuk bantlı ayakkabı ve küçük portföy çantalar ile birlikte kombinlenmektedir.

Çiçek-Desenli-Pileli-Mini-Tulum-Yazlık-Tulum-Modelleri

Askılı Modellerdeki Pileli Mini Elbiseler

Askılı, pileli, mini elbiseler; Düz renk veya desenli şifon kumaşlardan dikilir. 2015 İlkbahar ve yaz modası; yeşil mavi, sarı,  beyaz, pembe renk, iri çiçek desenleri ile oluşturulmuş, pileli elbiseler, stiletto veya açık topuklu ayakkabılar ile birlikte kullanılmaktadır. Gün içinde büyük ebat renkli çantalar ile gece için küçük portföy çantalar ile kombinlenmektedir.

Kısa Kollu Pileli Mini Elbiseler 

Gece ve gündüz kullanmak için değişik modelleri mevcuttur. Deniz kenarında da kullanılan bu elbiseler, hafif yapısı ile rahat ve ferahtır. Gece için ışıltılı, şifon kumaşlardan üretilen ve kollarına kabarık pileler yerleştirilen modelleri tercih edilir. Yazlık bantlı ayakkabılar ve stiletto tarzı renkli ayakkabılar ile kombinlenir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir