Yeni Sezon Bej Rengi Çanta Modelleri

                                            Yeni Sezon Bej Rengi Çanta Modelleri

Çanta modellerinde genellikle kadınların tercihi her kombine rahat uyum sağlayabilecek ana renklerden oluşuyor. Beyaz, siyah, kot tonları, bej ve pudra sıklıkla tercih ediliyor. Bej rengi çanta modelleri yeni sezonda birbirinden farklı modellerde vitrinlerde yerini aldı. Bej renginin sıcak, saf ve sakin havası ile çantalar özelikle koyu tonlardaki kombinlerde şık duruyor.

Yeni-sezon-bej-rengi-bayan-çantaları

2015 Bej Çanta Modelleri

Parlak rugan, mat tonlar veya spor çantalarda bej renkleri bulabilirsiniz. Sezonun en gözde renkleri arasında yer alan bej rengi çantaları ister günlük isterse gece kullanabilirsiniz. Bej rengi çantaların yandan askılı, portföy, rugan, spor, sırt çantası gibi birçok seçeneği bulunabilir. Sizde modayı takip etmekten hoşlanıyorsanız bej rengi çantaları her fiyata dilediğiniz her mağazadan bulabilirsiniz. Bej çantalar zamansız ve yersiz oldukları gibi yaz ve kış sezonlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Bej-Rengi-Kol-Çantası

Bej Çanta Çeşitleri

Sırt çantalarında bej tonlarını kullanmak istiyorsanız sapları desenli veya kahve gibi daha koyu renklerde olan modelleri seçebilirsiniz. 2015 çanta modasında fiyonklar ve taşlar hitler arasında yer alıyor. Bej rengi çantalarda düz yerine desenler ve aksesuarlardan hoşlanıyorsanız fiyonk, metal veya zincirleri tercih edebilirsiniz. Bej rengi çabuk kirlenebilen bir renk olduğundan kullanırken dikkatli olmalı, satın alırken ise makinede veya elle yıkanabilen kumaş çeşitlerini tercih etmeye özen göstermelisiniz. Her boyutta bej çanta bulabilirsiniz, gece eğlencelerinde kullanmak için bej rengi bir portföy satın almak istiyorsanız simli, pullu, boncuk veya incilerle süslenmiş modelleri kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir