Yılbaşı İçin Deri Pantolon Kombinleri

Yılbaşı İçin Deri Pantolon Kombinleri

Yılbaşı denildiği zaman pek çok kişinin aklına ilk gelen abiye elbiseler olsa da, seçenekler bununla sınırlı değildir. Abiye giyinmekten hoşlanmayan kadınlar için; daha farklı kombin seçenekleri bulunmaktadır. Bu önerilerden bir tanesi de deri pantolon önerileridir. Deri pantolonları kombin şeklinize göre feminen ya da maskülen bir tarza dönüştürmeniz mümkün. Seçim size kalmış.

ygs1

Deri taylardan en çok tercih edileni siyah renkli olanları diyebiliriz. Pek çok renk ile uyum sağlaması, kolay kombinlenebilmesini sağlıyor olsa da, asıl tercih nedeni çok daha şık ve zarif durmasıdır. Siyah renkli streç bir deri pantolonu, yüksek platform tabanlı bir ayakkabı ile tamamlarsanız, oldukça hoş bir görünüm ortaya koymanız mümkün olacaktır. Deri pantolon, cesur bir seçim olması nedeni ile kullandığınız ayakkabıda da marjinal tercihler yaparak, farklı taban modellerine sahip ayakkabılar seçebilirsiniz. Kullandığınız pantolon ve ayakkabı yeterince ön planda olduğu için; üzerinize yılbaşını anımsatan desenlere sahip klasik bir kazak giyebilirsiniz. Çok büyük olmayan boyutlardaki aksesuarlar ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

ygs3

Deri pantolon ile daha maskülen bir tarz oluşturmanız da mümkündür; ancak maskülen bir tarz oluşturmanın, çekici bir görünüme sahip olmamak olduğunu aklınızdan dahi geçirmeyin. Emin olun ki, mini bir elbise giyseniz daha elde edemeyeceğiniz görünümleri bu kombinler ile oluşturabilirsiniz. Bu tarz için; streç deri pantolon kullanmazsanız, daha doğru hareket etmiş olursunuz. Yine de vücut hatlarınızı belli edecek bir deri pantolon kullanın. Ne kadar az renk kullanırsanız, o kadar iyi görüneceksinizdir. Baştan aşağı siyah olup, aksesuarlar ile kombininizi patlatabilirsiniz. Siyah bir gömlek ve blazer bir gömlek ile kombininizi oluşturabilirsiniz. Blazer ceket, tarzınızı oluşturan ana parça olacağı için kesimine özen göstermelisiniz. Özellikle daha uzun modeller seçerseniz, daha doğru olacaktır. Kullanacağınız ayakkabı ve çanta ise; daha iddialı renk ve modellere sahip olmalı. Kırmızı, mor ya da leopar desen kullanabileceğiniz renklerden yalnızca bir kaçı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir