Yılbaşı İçin Gece Elbiseleri

Yılbaşı denildiği zaman akla ilk gelen renk kırmızıdır. Dolayısı ile yeni yılın ilk saatlerine girmek için geri sayım yaparken, üzerinizde olacak olan elbisenin renginin kırmızı olması en ideal olanı olacaktır. Kırmızı, şansın rengi olarak bilinir ve bütün yılı güzel ve şanslı geçirmek için kırmızı tercih edilir. Tabi, aynı zamanda aşkı ve tutkuyu da çağırdığı unutulmamalıdır.

ygs1

Yeni yıla dışarıda, şık bir mekanda girmeyi planlıyorsanız, elbette ki giydiğiniz elbisenin de şık olması önemlidir. Yılbaşı için en ideal olan modeller, kalem elbise modelleridir. Mini modeller oldukça şık görünüyor olsa da, hareketinizi kısıtlayacağını düşünüyorsanız, diz hizasında olan modelleri de tercih etmeniz mümkündür. Kalem elbise modellerinden mini olanları kullanacaksanız, mutlaka uzun çizmelerle kullanmalısınız. Özellikle süet olan modeller 2015 kış sezonunda oldukça moda olacak ve bu şık çizmelerin en çok yakıştığı parçalar da şüphesiz ki kalem elbiselerdir. Yılbaşında giyecek olduğunuz kalem elbiseleri, mümkün oldukça küçük çantalarla tamamlamaya özen gösterin. Portfoy çantalar bunun için ideal olacaktır. Kırmızı bir elbise giydiyseniz, takı takmanız şart değil; ancak unutmamalısınız ki şık bit topuz ile de sallantılı küpeler hoş bir görünümün ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

ygs2

Her ne kadar yeni yıl için en güzel renk kırmızı olsa da, illa kırmızı tercih etmeniz şart değildir. Her zaman asalet ve zarifliğin rengi olan siyahı da tercih edebilirsiniz. Tüllü modeller seçmeniz, yılbaşı gecesinin ışığına yakışacaktır. İnce topuklu ayakkabılar da bu tüllü modellerle oldukça hoş duracaktır.

Her zaman farklı olmayı tercih edenlerden iseniz; turuncu, mavi, sarı, yeşil renklerindeki fosforlu kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Bu elbiseleri doğru bir şekilde kombinlerseniz, hem şık hem tarz bir görünüm ortaya serersiniz. Bu kombin ile tüm gece gözlerin üzerinizde olacağından emin olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir