Yılbaşı İçin Yeşil Elbise Modelleri

Yılbaşı İçin Yeşil Elbise Modelleri

Yılbaşı denildiği zaman akla gelen ilk renk kırmızıdır. Bu nedenle etrafınızdaki hemen hemen herkesi kırmızı elbiseler içerisinde görmeniz mümkündür. Siz, farklı olmak ve değişik bir renk kullanmak istiyorsanız; yeşil rengi mutlaka seçenekler arasında değerlendirmelisiniz. Bulunduğunuz ortamda kendini belli edecek bu renk, rengârenk süslenmiş çam ağaçları ile de uyum sağlayacaktır. Ayrıca; 2015 kış modasının en trend renklerinden bir tanesinin yeşil olduğunu da unutmamak gerekmektedir.

ygs0

Yeşil elbise modellerinde, biraz daha klasik modelleri tercih edebilir ve doğru bir kombinleyerek 80’lerin rüzgârını estirmeniz mümkündür. 80’li yılların zarif ve utangaç kadınlarının görünümüne bürünmek için; en doğru tercih kalem elbiselerdir. Dizlerinizin 4-5 parmak altında seçeceğini yeşil renkli bir kalem elbise tercih edebilirsiniz. Yaka kısmının v yaka kesimi şeklinde olması, 80’lere özgü bir durum olup, bu yöntem seçim yapmanız doğru olacaktır. Aksesuar seçimine gelince; boğazına yapışacak olacak kolyeler ideal olacaktır. Kolyelerin sallantılı olmamasının yanı sıra zarif ama aynı zamanda gösterişli olması gerekmektedir. Eldivenler, 80’lere ait en önemli noktalardan bir tanesidir. Bilekleriniz ile dirsekleriniz arasında bir uzunluğa sahip olmaları gereken eldivenlerde en çok kullanılan kumaşlar dantel ve saten kumaşlardır.


ygs2

2015 kış modasında oldukça trend olan modellerden birisi de tek kollu elbiseler. Yılbaşında da bu trend parçayı kullanmanız oldukça hoş duracaktır. Bu modellerde, mini kesim elbiseleri seçmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Ayakkabı seçimi olarak siyah ya da yeşil ile uyumlu farklı bir renkte stiletto tercih edebilirsiniz. Küçük boyutlu ve sade çantalar ile tamamladığınız kombininiz ile sade ve zarif bir görünüme kavuşursunuz. Elbisenizin üzerine, boy Friend ceketleri giyerek, tarz stil oluşturmanız da mümkün olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir