Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yüksek bel geri döndü. Ayaktayken çok sorun olmasa da, düşük bel pantolon ile oturup kalkarken sorun yaşayan herkes, bu durumdan son derece memnun.

Dar Paçalı Pantolon

Yüksek bel derken, dar paçalı modellerde, bu yükseklik biraz daha fazla olabiliyor. Bu özelliği, karın bölgesinde, karşılıklı iki sıra halinde düğmeli, matador pantolon denen modellerde görmek mümkün.

yeni-sezon-yuksek-bel-pantolonlar-1

Bol Paçalı Pantolon

Sezonun modasında, geniş paçalar bolca kullanılıyor. bel kısmı yüksek, bele tam oturan, kalça kısmında itibaren rahatlayan pantolonlar, genellikle ince kumaşlı rahat ve şık modeller. Pantolon etek denen bu modeller, pek çok farklı şekilde kombinleyerek kullanılabilir.

Denim Kumaşlı Pantolon

Yüksek bel, belki de en çok denim pantolonlarda işe yarıyor. Düşük belli denim pantolonlar için, şık görüntüsüne rağmen, kullanım kolaylığı sağlardı demek doğru olmaz. Ancak yüksek belli denim pantolonlar, giyen kişiye, şık bir görüntü ve hareket serbestliği sağlıyor. Bu sezon, yüksek bel, dar kesim ve diz kısımları yırtık denim pantolonlar, oldukça rağbet görüyor.

yüksek-bel-kot-pantolon-satın-al

Kemer

Yüksek bel kesimli pantolonların, genellikle bel kısımları, düğmeler veya bağlanan kuşaklar gibi işlevsel detaylarla süslenmiş olabilir. Vücut yapınız uygunsa, bel ve kalça kısmı tamamen oturan bir yüksek bel bir model giyiyorsanız ve pantolonun bu kısmında kendinden gelen bir detay yoksa, çok ince olmayan bir kemer ile kullanmanız daha iyi olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir