Zara Yazlık Etek Modelleri

Dünyanın önde gelen markalarından Zara, ülkemizde de bayanlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. İlkbahar, yaz sezonu için çıkardığı kreasyonlarda yılın modasını yansıtan, renkli şifon kumaşlar ile mini ve midi tarzda birçok etek piyasaya sunmuştur. İnce kumaşlar kullanılarak dikilen bu etekler genellikle geniş modellerdedir. Az miktarda olsa da esnek kumaşlardan dikilen dar midi etekler dikkat çeker.

Dantel Etekler

Yılın modasını yansıtan dantel kumaşlardan dikilen mini etekler, geniş ve pilseli modellerdedir. Ağırlıklı olarak pastel tonlar kullanılarak üretilen dantel etekler, üstünde renkli esnek bluzlar ile kombinlenerek kullanılmaktadır. Sarı, toz pembe, somon gibi renkler ağırlıktadır. Dantel kumaşlar, gece kombinleri ile uyum sağlayacaktır.

2014-yaz-desenli-etek-modasi

Desenli Etekler

Desenli şifon kumaşlardan dikilen bu etekler geniş modellerdedir. Mini etek seven bayanlara hitabeden bu sevimli etekler, sıcak yaz aylarında rahat kullanım imkânı yaratır. Eteğin desenleri ile uyumlu düz renk streç bluzlar bu etekler ile uyumlu kombinler oluşturacaktır.

Düz Renk Geniş Etekler

Yaz ayları için özel ince kumaşlardan dikilen, kısa geniş etekler, eteğin rengi ile aynı yada bir ton açık renkteki bluzlar ile kombinlenerek kullanılır. Gündüz ve gece kullanım için uygundur.

Zara-Mor-Uzun-Etek-Modeli

Dar Modellerdeki Etekler

Dar ve midi boylardaki bu etekler, bu yaz oldukça fazla kullanılmaktadır. İnce şifon kumaşlardan dikilen modelleri, içine mini astarlar giyilerek kullanılır. Gösterişli dar midi etekler aynı renk bluzlar ile uyum sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir