Zayıf Görünmenizi Sağlayacak Etek Modelleri

Zayıf Görünmenizi Sağlayacak Etek Modelleri

Fazla kilolar bayanlar için zaman içerisinde takıntı halini alır ve bunlardan kurtulmanın, saklamanın yollarını ararlar. Düzenli spor ve uygun bir diyet programı ile istenilen görünüme kavuşulabilir fakat uzmanların da önerdiği gibi bir anda değil yavaş yavaş kalıcı kilo vermek önemli bir kuraldır. Bu nedenle istenilen görünüme kavuşana kadar fazla kilolarınızı giyim tüyoları ile kamufle edebilirsiniz.

Zayıf Görünmek İçin Bunları Deneyin

Etekler, bayanlar için vazgeçilmez giyim parçalarıdır. Özellikle kısa etekler bacak ve kalça bölgesindeki fazlalıkları ortaya çıkarırlar. Bu nedenle doğru kesimli eteği bulmanız gerekiyor. Böylece etek giymiş olsanız dahi fazla kilolarınız bunu bilmeyen kişiler tarafından fark edilmeyecektir.

d23066dckalem-etek-kombinleri-1

Basen bölgenizdeki fazla kilolardan şikâyetçiyseniz kalem eteklerden uzak durmalısınız. Bunun yerine aşağı doğru bollaşan modeller daha zayıf gösterecektir. Mini eteklerde fazla kilolarınızı gizlemezler, bunun yerine dizde biten veya diz altında etek boyu kullanın ve kalça kısmının çok dar olmamasına özen gösterin. Ayrıca aşağı doğru bollaşan etekleri dar üstlerle kombin edebilirsiniz. Bel bölgeniz daha ince ise dikkatleri belinize çekmek için kemer kullanabilirsiniz. Karışık desenlerden uzak durun, tek renk parçalar kullanmaya özen gösterin.  Unutmayın, gece mavisi, siyah ve kahverengi olduğunuzdan daha zayıf gösterir. Çizgili etekleri seviyorsanız enine çizgiler yerine boyuna çizgiler kullanmalısınız. Sadece basen değil göbek bölgenizdeki fazla kilolardan şikâyetçiyseniz robadan yani göğüs altından bollaşan yüksek belli etekler fazlalıklarınızı gizleyecek ve modern bir görünüme kavuşacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir