Zayıf Gösteren Ceket Modelleri

Zayıf Gösteren Ceket Modelleri

Kadın, erkek neredeyse herkesin amacı daha zayıf ve fit görünebilmedir. Bu amaçla spor yapılır, diyet programları uygulanmaya çalışılır ve zayıf gösteren kıyafetler giyilir. Obezitenin, çağımızın hastalığı olduğu düşünüldüğünde kilo problemi yaşayan insanların sayısının hiç de az olmadığı aşikardır. Bu sebeplerle kıyafet alış verişine çıkanların sadece güzel kıyafetleri seçmeleri yetmemekte, hem şık hem de zayıf gösteren parçaları bulmaları gerekmektedir. Ancak bu bağlamda bilinmesi gereken tek şey; zayıf gösteren kıyafet diye bir şeyin olmadığı, vücuda uygun giyinmenin kişiyi zayıf gösterdiğidir.

kırmızı-Bayan-Abiye-Ceket-Modelleri

Hangi Ceketlerle Daha Zayıf Görünmek Mümkündür?

Ceketler, genelde soğuktan korunmak için giyildiğinden üretildikleri kumaş kalın olmaktadır. Bu sebeple kişi ceket giydiğinde zaten olduğundan daha kilolu görünebilmektedir. Ancak vücudunu tanıyarak ve kusurlarını bilerek alınan ceketler, kişinin biraz daha zayıf görünmesine yardım edebilmektedir. Örneğin omuzları dar olanların biraz vatkalı ceketler tercih etmesi, göbek bölümü yağlı olanların göğüsten oturan modelleri seçmesi gerekir. Ayrıca basen ve kalçasında fazla kilo olanların belden oturan, kemerli ve basenlere kadar uzanan ceketleri giymesi doğru olacaktır. Bu sayede hem boy daha uzun görünür hem de beden daha incelir.

Hangi Ceketlerle Daha Uzun Görünmek Mümkündür?

Boyunun kısalığından şikayetçi olanların basenlere kadar ya da dizlere kadar olan uzun ceketleri tercih etmeleri daha uygun olacaktır. Ancak kısa ceket giyerek daha uzun görünmek isteyenlerin yüksek bel etek ya da pantolonları seçerek kısa ceketlerle daha uzun boylu görünmeleri mümkün olacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir