Zeki Mayo ve Bikini Modelleri

Kaliteli bir deniz giysisi yani mayo ya da bikini tercih ediyorum diyorsanız o halde bakacağınız ilk marka kesinlikle zeki olmalıdır. Bu konuda oldukça başarılı kaliteli kumaşlara ve en çok da yapılmayan tasarımlara yer veren ürünleri ile kadınların aklını başından alan zeki triko bu yılda mayo ve bikiniler hakkında oldukça büyük iddiasını korumayı başarmış.
Bu yıl çok daha cesur olan bayanlar için beyaz bikini mayo modellerine ağırlık veren marka da, rahatsız olmayacağınız birçok model bulabilirsiniz. Beyaz her zaman için kadınları korkutur ama sizler içinde özel astarları ile yapılan bu modellerden oldukça memnun kalacaksınız. Çok özel kalıplar ile çalışan zeki triko hem çok sevilerek giyiniyor hem de modayı bire bir üzerinde taşıma ile sonuçlanıyor.
Zeki mayo bikini fiyatlarına gelince ise oldukça cep yakacak türden duruyor. Nerdeyse en uygun modelleri ortalama 200 liradan başlıyor ve üstte doğru tırmanıyor. Daha çok elit kesime hitap eden marka sadece indirim zamanlarında oldukça uygun fiyatlar ile karşımıza çıkıyor.


Zeki mayoları bu yıl gösterişten daha uzak olarak yapılmış. Yani pullu ürünlerin yerine daha çok tek renkler ya da göze hoş gelen desenler ön plana çıkmış. Dolayısı ile de sizler hem plajlarda şıklığı yakalayacak hem de hoş görünmenin anahtarını kapmış olacaksınız.
Üstelik korseli mayoları ile de fazlalıkları kapatmayı başaran marka bu sebeple çok fazla tercih ediliyor. Yani sizlere bir ürün satarken, ürünün hakkını fazlası ile veriyor ve plajlarda şık olmanız için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorlar. Sizler ne kadar özel tasarlanılmış ürünler giyerseniz kendinizi o kadar şık hissedeceksiniz. Kombinleri olan pareo ve diğer aksesuarları ile de tam bir Zeki mayo ve bikini defilesini plajlarda sergilemiş olacaksınız. Hem deniden çıktığınız gibi üzerinize kuruyacak özel kumaşlara hem de sizleri çok daha hoş gösterecek hatlara sahip olmak isterseniz adresiniz belli diyebiliriz. Plaj şıklığının adı Zeki olarak kendini kanıtlamış ve kanıtlamaya da yeni tasarımları ile devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir